Αύριο 15 Αυγούστου και ώρα 7.30 μμ στο Πέτρινο (μπασκέτες), τα παιδιά του Χορευτικού Συλλογου Σαμαρίνας , θα παρουσιάσουν τοπικούς παραδοσιακούς χορούς.
Σας περιμένουμε
Επιμέλεια χορών : Ζήσης Γκαμπέτας
Διοργάνωση : ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2023/08/FB_IMG_1692055838301-1024x616.jpg)
Αύριο 15 Αυγούστου και ώρα 7.30 μμ στο Πέτρινο (μπασκέτες), τα παιδιά του Χορευτικού Συλλογου Σαμαρίνας , θα παρουσιάσουν τοπικούς παραδοσιακούς χορούς.
Σας περιμένουμε
Επιμέλεια χορών : Ζήσης Γκαμπέτας
Διοργάνωση : ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ