Τη Σαμαρινα επισκέφτηκε ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. κ. Δαβίδ. Επισκέφτηκε τον Ι.Ν της Μ.Παναγιας για να δει την πρόοδο των εργων και έδωσε οδηγίες για τις εργασίες που γίνονται στο εκκλησάκι στη είσοδο της Μεγάλης Παναγίας!
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279629936_1424250724686963_86643738073863753_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=111&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeEs1KY2A2ggQJcGJ8JL8_7J-18C9G9Gygv7XwL0b0bKC646-w-9ZWcUk3AimlR3MPo&_nc_ohc=eDccUgApYkwAX9wvTwC&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT_276vk8fxPfFOpc87zTLcspJNXpgjP35t04VlxMzv3Tg&oe=627BC425)
![Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι](https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279733550_1423112028134166_1382638851707810919_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeH6DC4YjL1LeudAswgy89Kvj9IRq3_oELqP0hGrf-gQuog2FGn79IEG4c4cJsKeWl4&_nc_ohc=gV8dQWVcB2QAX89xJVH&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AT-TbhfDpeYDgurt6lLztMuV_JSHIdEhkEwZA5zj1pqB7g&oe=627D0176)
![Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι και τοίχος από τούβλα](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279568770_1423112064800829_7098357182104395459_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-6&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeHBwOsX03kqBOl8KoVpy_GXrywqqL0SZWavLCqovRJlZnFfw1OPGfonACspRhY5mng&_nc_ohc=FAFaIlE7T7YAX_vv3UF&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AT-IA20oKbzQSMrrXHgH8uKQXs3NK63HucxBNyi8FsPjLA&oe=627D2EAE)
Τη Σαμαρινα επισκέφτηκε ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. κ. Δαβίδ. Επισκέφτηκε τον Ι.Ν της Μ.Παναγιας για να δει την πρόοδο των εργων και έδωσε οδηγίες για τις εργασίες που γίνονται στο εκκλησάκι στη είσοδο της Μεγάλης Παναγίας!