Το τριήμερο του Δεκαπενταύγουστου πέρασε η συμπατριώτισσά μας βουλευτής της ΝΔ Λάρισας Στέλλα Μπιζιου . Είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με Σαμσριναιους και επισκέπτες απολαμβάνοντας χαλαρές στιγμές.
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220817_142042-1024x553.jpg)
Σ.Κ
Το τριήμερο του Δεκαπενταύγουστου πέρασε η συμπατριώτισσά μας βουλευτής της ΝΔ Λάρισας Στέλλα Μπιζιου . Είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με Σαμσριναιους και επισκέπτες απολαμβάνοντας χαλαρές στιγμές.
Σ.Κ