Το Δ.Σ του Συλλόγου Σαμαριναίων Αμπελώνα “Ο Σμόλικας” , ευχαριστεί όλες τις κυρίες που παραβρέθηκαν στο Απογευματινό Γυναικών, την Κυριακή 20/11, καθώς και το coffe & restaurant “ΠΛΑΤΕΙΑ” για την άψογη εξυπηρέτηση.
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2022/11/αμπελωνα1-1024x576.jpg)
Το Δ.Σ του Συλλόγου Σαμαριναίων Αμπελώνα “Ο Σμόλικας” , ευχαριστεί όλες τις κυρίες που παραβρέθηκαν στο Απογευματινό Γυναικών, την Κυριακή 20/11, καθώς και το coffe & restaurant “ΠΛΑΤΕΙΑ” για την άψογη εξυπηρέτηση.