greveniotis.gr
Παρουσία τοπικών φορέων και κατοίκων της περιοχής πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22 Αυγούστου, η επιμνημόσυνη δέηση στο μνημείο των πεσόντων κατά τον Ελληνοϊταλικό πόλεμο (1940-1941) στο ύψωμα της Αννίτσας στα Γρεβενά.
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2021/08/Viber_2021-08-22_12-12-08-943-1-1024x473.jpg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2021/08/Viber_2021-08-22_12-12-03-273-1-1024x473.jpg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2021/08/Viber_2021-08-22_12-12-19-354-1-1024x473.jpg)
Σ.Κ
greveniotis.gr
Παρουσία τοπικών φορέων και κατοίκων της περιοχής πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 22 Αυγούστου, η επιμνημόσυνη δέηση στο μνημείο των πεσόντων κατά τον Ελληνοϊταλικό πόλεμο (1940-1941) στο ύψωμα της Αννίτσας στα Γρεβενά.
Σ.Κ