Στην πανελλήνια συνάντηση Γιαννιτσών που έγινε το Σαββατοκύριακο το παρών έδωσε η Ιππική παρέα Σαμαρίνας με μεγάλη συμμετοχή η οποία κέρδισε καί τις εντυπώσεις αφού διακρίθηκε πρώτη σε όλες τις επιδηξεις.
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_1123193602155592-768x1024.jpeg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_1197835391628231-768x1024.jpeg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_404260252472059-768x1024.jpeg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/received_817702076892153-768x1024.jpeg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/Messenger_creation_f9d0fa1a-e5e3-47fb-8bac-986e4825351c-1024x574.jpeg)
![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240420_223658-974x1024.jpg)
Σ.Κ
Στην πανελλήνια συνάντηση Γιαννιτσών που έγινε το Σαββατοκύριακο το παρών έδωσε η Ιππική παρέα Σαμαρίνας με μεγάλη συμμετοχή η οποία κέρδισε καί τις εντυπώσεις αφού διακρίθηκε πρώτη σε όλες τις επιδηξεις.
Σ.Κ