![](https://samarina.gr/wp-content/uploads/2024/06/IMG-265cb230f230c73ae8fb561671d932ad-V-771x1024.jpg)
Η συντήρηση του δρόμου για την Σαμαρινα άρχισε.Ευχαριστω πολύ τον αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών Γιάννη ΤΣΑΚΝΆΚΗ και τον ΔΝΤΗ Χρίστο ΒΕΝΕΣΗ για την άμεση ανταπόκριση
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ.
Η συντήρηση του δρόμου για την Σαμαρινα άρχισε.Ευχαριστω πολύ τον αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών Γιάννη ΤΣΑΚΝΆΚΗ και τον ΔΝΤΗ Χρίστο ΒΕΝΕΣΗ για την άμεση ανταπόκριση
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ.